Jízdní řády nočních vlaků Evropa a Německo

Cestování nočním vlakem po Německu a Evropě. Spát můžete v sedadlovém, lehátkovém nebo lůžkovém voze. Najděte si jízdní řády a levné jízdenky na vlakové trasy do Švédska (Malmö a Stockholm), Nizozemska (Utrecht a Amsterdam), Belgie (Brusel), Francie (Paříž), Itálie (Benátky, Milán a Řím), Švýcarska (Basilej a Curych), Rakouska (Salcburk a Vídeň), Maďarska (Budapešť) a Polska. Informace a zajímavosti o cestování nočním vlakem a nákupu jízdenek.

Amsterdam-Innsbruck

ÖBB nightjet NJ421
NJ421PříjezdOdjezd
Amsterdam Centraal18:47
Utrecht Centraal19:33
Arnhem Centraal20:08
Hlavní nádraží Düsseldorf21:15
Kolínské výstaviště/Deutz21:45
Würzburg02:29
Norimberské hlavní nádraží03:3604:36
Hlavní nádraží Augsburg06:2306:28
Mnichovské hlavní nádraží07:1107:28
Rosenheim08:0408:06
Kufstein08:2608:28
Hlavní nádraží Wörgl08:3708:39
Jenbach08:5308:55
Hlavní nádraží v Innsbrucku09:14

Amsterdam-Mnichov

ÖBB nightjet NJ421
NJ421PříjezdOdjezd
Amsterdam Centraal19:00
Utrecht Centraal19:2819:33
Arnhem Centraal20:0320:08
Hlavní nádraží Düsseldorf21:1321:15
Kolínské výstaviště/Deutz21:3521:45
Würzburg02:2602:29
Norimberské hlavní nádraží03:2804:36
Hlavní nádraží Augsburg06:2406:28
Mnichovské hlavní nádraží07:06

Amsterdam-Vídeň

ÖBB nightjet NJ40421
NJ40421PříjezdOdjezd
Amsterdam Centraal18:47
Utrecht Centraal19:33
Arnhem Centraal20:08
Hlavní nádraží Düsseldorf21:15
Kolínské výstaviště/Deutz21:45
Hlavní nádraží ve Würzburgu02:29
Norimberské hlavní nádraží03:3604:08
Hlavní nádraží Regensburg05:0705:09
Pasovské hlavní nádraží06:15
Hlavní nádraží Wels07:16
Hlavní nádraží Linec/Dunaj07:47
Hlavní nádraží St. Pölten08:40
Vienna Meidling09:11
Vídeňské hlavní nádraží09:17

Amsterdam-Curych

ÖBB nightjet NJ403
NJ403PříjezdOdjezd
Amsterdam Centraal20:30
Utrecht Centraal21:03
Arnhem Centraal22:02
Hlavní nádraží Oberhausen22:55
Duisburg hlavní nádraží23:04
Hlavní nádraží Düsseldorf23:20
Kolínské hlavní nádraží23:53
Bonnské hlavní nádraží00:14
Offenburg04:49
Hlavní nádraží Freiburg (Breisgau)05:27
Nádraží Basel Bad06:11
Basilej SBB06:20
Zurich HB08:05

Berlín-Brusel

ÖBB nightjet NJ
NJPříjezdOdjezd
Hlavní nádraží v Berlíně20:18
Halle (Saale) hlavní nádraží22:18
Erfurtské hlavní nádraží23:36
Frankfurt nad Mohanem jih02:12
Brusel Midi09:56
Odjezd pouze v tyto všední dny: pondělí, středa a pátek.

Berlín-Paříž

ÖBB nightjet NJ
NJ40424PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží v Berlíně20:18
Halle (Saale) hlavní nádraží22:18
Erfurtské hlavní nádraží23:36
Frankfurt nad Mohanem jih02:12
Štrasburk05:50
Paříž Gare de L'Est10:24
Odjezd pouze v tyto všední dny: pondělí, středa a pátek.

Berlín-Stockholm

Snídaně EN300
EN300PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží v Berlíně21:10
Hamburské hlavní nádraží23:59
Høje Taastrup06:38
Kodaň Ørestad07:00
Malmö C07:25
Lund C08:30
Eslöv08:43
Hässleholm C09:05
Alvesta09:45
Nässjö C10:25
Linköping C11:20
Norrköping C11:46
Södertälje Syd12:55
Stockholm C13:20
Vlak nejezdí denně

Berlín-Stockholm

SJ EN346
EN346PříjezdOdjezd
Berlín Gesundbrunnen18:37
Hamburské hlavní nádraží21:5622:03
Padborg st00:0900:29
Koebenhavns Lufthavn st03:3603:37
Malmö C03:5904:21
Lund C04:3504:36
Hässleholm C05:1005:11
Alvesta st06:0106:02
Nässjö C06:4306:44
Linköping C07:4807:49
08:1608:1608:26
Stockholm C09:57
Vlak v sobotu nejezdí

Berlín-Vídeň

ÖBB nightjet NJ457
NJ457PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží v Berlíně19:21
Drážďany-Neustadt21:5121:53
Hlavní nádraží v Drážďanech21:5922:08
Bad Schandau22:3222:34
Děčín hl.n.22:5323:00
Ústí nad Labem hl.n.23:1423:15
Praha-Holešovice00:1800:40
Pardubice hl.n.01:3301:35
Brno hl.n.03:0503:08
Břeclav03:3805:49
Vídeňské hlavní nádraží07:0007:05
Vienna Meidling07:10

Berlín-Curych

ÖBB nightjet NJ471
NJ471PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží v Berlíně20:51
Berlin Südkreuz21:01
Halle (Saale) hlavní nádraží22:29
Lipské hlavní nádraží23:46
Hlavní nádraží Naumburg (Saale)00:43
Hlavní nádraží Karlsruhe05:07
Baden-Baden05:26
Offenburg05:45
Hlavní nádraží Freiburg (Breisgau)06:17
Nádraží Basel Bad06:56
Basilej SBB07:20
Zurich HB09:05

Brusel-Berlín

ÖBB nightjet NJ
NJPříjezdOdjezd
Brusel Midi19:05
Frankfurt nad Mohanem jih03:13
Erfurtské hlavní nádraží05:49
Hlavní nádraží v Berlíně08:26
Odjezd pouze v tyto všední dny: úterý, čtvrtek a sobota.

Brusel-Mnichov

ÖBB nightjet NJ425
NJ40425PříjezdOdjezd
Bruxelles Midi19:07
Bruxelles-Nord19:1419:16
Liège-Guillemins20:1620:19
Hlavní nádraží v Cáchách20:5521:10
Bonn-Beul22:2422:26
Koblenz hlavní nádraží23:2223:25
Hlavní nádraží v Mohuči00:2200:36
Mnichov východ05:43
Vlak jezdí v úterý, čtvrtek a sobotu.

Brusel-Vídeň

ÖBB nightjet NJ425
NJ40425PříjezdOdjezd
Bruxelles Midi18:48
Bruxelles-Nord19:02
Liège-Guillemins19:59
Hlavní nádraží v Cáchách21:10
Bonnské hlavní nádraží22:20
Koblenz hlavní nádraží23:25
Hlavní nádraží v Mohuči00:36
Mnichov východ05:46
Rosenheim06:18
Salcburské hlavní nádraží07:30
Hlavní nádraží v Linci08:48
Hlavní nádraží St.Pölten09:38
Vienna Meidling10:08
Vídeňské hlavní nádraží10:13
Vlak jezdí v úterý, čtvrtek a sobotu.

Budapešť-Mnichov

MAV Euronight EN462
EN462PříjezdOdjezd
Budapešť-Keleti20:40
Kelenföld20:55
Tatabanya21:2521:26
Györ22:0022:02
Mosonmagyarovar22:1922:20
Hegyeshalom22:2922:32
Vídeňské hlavní nádraží23:27
Vienna Meidling23:35
Hlavní nádraží St.Pölten00:01
Hlavní nádraží v Linci01:00
Salcburské hlavní nádraží04:27
Rosenheim05:20
Mnichov východ05:52

Budapešť-Stuttgart

MAV Euronight EN462
EN462PříjezdOdjezd
Budapešť-Keleti20:40
Kelenföld20:5320:55
Tatabanya21:2521:26
Györ22:0022:02
Mosonmagyarovar22:1922:20
Hegyeshalom22:2922:32
Vídeňské hlavní nádraží23:2023:28
Vienna Meidling23:3323:35
Hlavní nádraží St.Pölten23:5900:01
Hlavní nádraží v Linci00:4800:59
Salcburské hlavní nádraží02:0704:05
Rosenheim05:1705:21
Mnichov východ05:5005:52
Hlavní nádraží Augsburg06:4506:48
Hlavní nádraží Ulm07:3607:38
Göppingen08:1208:14
Hlavní nádraží ve Stuttgartu08:38

Hamburk-Mnichov

ÖBB nightjet NJ40491
NJ40491PříjezdOdjezd
Hamburg Altona19:56
Hamburské hlavní nádraží20:0720:10
Hlavní nádraží Hannover21:5421:57
Göttingen22:5722:59
Hlavní nádraží ve Würzburgu01:3201:48
Norimberské hlavní nádraží03:1504:36
Hlavní nádraží Augsburg06:2406:28
Mnichovské hlavní nádraží07:06

Hamburk-Innsbruck

ÖBB nightjet NJ40491
NJ40491PříjezdOdjezd
Hamburg Altona19:56
Hamburské hlavní nádraží20:0720:10
Hlavní nádraží Hannover21:5421:57
Göttingen22:5722:59
Hlavní nádraží ve Würzburgu01:3201:48
Norimberské hlavní nádraží03:1504:36
Hlavní nádraží Augsburg06:2406:28
Mnichovské hlavní nádraží07:0607:28
Rosenheim08:0408:06
Kufstein08:2608:28
Hlavní nádraží Wörgl08:3708:39
Jenbach08:5308:55
Hlavní nádraží v Innsbrucku09:14

Hamburk-Stockholm

Snídaně EN300
EN300PříjezdOdjezd
Hamburské hlavní nádraží23:59
Høje Taastrup06:38
Kodaň Ørestad07:00
Malmö C07:25
Lund C08:30
Eslöv08:43
Hässleholm C09:05
Alvesta09:45
Nässjö C10:25
Linköping C11:20
Norrköping C11:46
Södertälje Syd12:55
Stockholm C13:20
Vlak nejezdí denně

Hamburk-Stockholm

SJ EN346
EN346PříjezdOdjezd
Hamburské hlavní nádraží22:03
Odense st01:5301:58
Koebenhavns Lufthavn st03:3603:37
Malmö C03:5904:21
Lund C04:3504:36
Hässleholm C05:1005:11
Alvesta06:0106:02
Nässjö C06:4306:44
Linköping C07:4807:49
Norrköping C08:1608:26
Stockholm C09:57
Vlak nejezdí denně

Hamburk-Vídeň

ÖBB nightjet NJ491
NJ491PříjezdOdjezd
Hamburg Altona19:58
Hamburg Dammtor20:07
Hamburské hlavní nádraží20:24
Hlavní nádraží Hannover21:5421:57
Göttingen22:5722:59
Hlavní nádraží ve Würzburgu01:3201:34
Norimberské hlavní nádraží03:0504:08
Hlavní nádraží Regensburg05:0705:09
Pasovské hlavní nádraží06:1306:15
Hlavní nádraží Wels07:1407:16
Hlavní nádraží v Linci07:4407:46
Amstetten Dolní Rakousko08:1208:13
Hlavní nádraží St.Pölten08:3808:40
Vienna Meidling09:05
Vídeňské hlavní nádraží09:14

Hamburk-Curych

ÖBB nightjet NJ401
NJ401PříjezdOdjezd
Hamburské hlavní nádraží20:50
Lüneburg21:53
Hlavní nádraží Hannover23:26
Göttingen01:26
Frankfurt nad Mohanem (jih)03:59
Mannheimské hlavní nádraží04:40
Hlavní nádraží Karlsruhe05:07
Baden-Baden05:25
Offenburg05:46
Hlavní nádraží Freiburg (Breisgau)06:18
Nádraží Basel Bad06:57
Basilej SBB07:20
Brugg AG08:32
Baden (CH)08:41
Zurich HB09:05

Innsbruck-Amsterdam

ÖBB nightjet NJ420
NJ420PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží v Innsbrucku20:44
Jenbach21:0421:06
Hlavní nádraží Wörgl21:2121:23
Kufstein21:3221:35
Rosenheim21:5721:59
Mnichovské hlavní nádraží22:3622:52
Hlavní nádraží Augsburg23:2323:25
Norimberské hlavní nádraží00:5201:39
Würzburg02:32
Kolínské výstaviště/Deutz06:5106:59
Hlavní nádraží Düsseldorf07:2307:25
Duisburg hlavní nádraží07:41
Arnhem Centraal08:57
Utrecht Centraal09:30
Amsterdam Centraal10:12

Innsbruck-Hamburk

ÖBB nightjet NJ40420
N40420PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží v Innsbrucku20:44
Jenbach21:0421:06
Hlavní nádraží Wörgl21:2121:23
Kufstein21:3221:35
Rosenheim21:5621:59
Mnichovské hlavní nádraží22:3622:52
Hlavní nádraží Augsburg23:2323:25
Norimberské hlavní nádraží00:5401:42
Hlavní nádraží ve Würzburgu02:3402:36
Göttingen05:5105:53
Hlavní nádraží Hannover06:4607:05
Hamburg-Harburg08:30
Hamburské hlavní nádraží08:47
Hamburg Dammtor08:53
Hamburg Altona09:05

Milán-Mnichov

ÖBB nightjet NJ40235
NJ40235PříjezdOdjezd
La Spezia Centrale17:10
Levanto17:3517:37
Rapallo18:3218:34
Janov / Genova Piazza Principe19:3419:50
Pavia21:0421:06
Milán / Milano Rogoredo21:2421:26
Brescia22:1622:18
Desenzano del Garda22:3122:33
Peschiera del Garda22:4122:43
Verona Porta Nuova22:5622:58
Vicenza23:2423:26
Padova23:4123:43
Tarvisio Boscoverde02:3002:45
Villach hlavní nádraží03:0704:29
Schwarzach-St.Veit05:4705:49
Salcburské hlavní nádraží06:4907:03
Rosenheim08:34
Mnichovské hlavní nádraží09:22

Milán-Vídeň

ÖBB nightjet NJ235
NJ235PříjezdOdjezd
Milano Porta Garibaldi21:10
Milano Lambrate21:2521:27
Brescia22:1622:18
Desenzano del Garda22:3122:33
Peschiera del Garda22:4122:43
Verona Porta Nuova22:5622:58
Vicenza23:2423:26
Padova23:4123:43
Tarvisio Boscoverde02:3002:45
Villach hlavní nádraží03:0704:17
Hlavní nádraží Klagenfurt04:3804:40
Hlavní nádraží Leoben06:2506:27
Bruck on the Mur06:3906:41
Hlavní nádraží Wiener Neustadt08:0108:04
Vienna Meidling08:45
Vídeňské hlavní nádraží08:52

Mnichov-Amsterdam

ÖBB nightjet NJ420
NJ420PříjezdOdjezd
Mnichovské hlavní nádraží22:3622:52
Hlavní nádraží Augsburg23:2423:26
Norimberské hlavní nádraží00:5401:39
Würzburg02:3002:32
Kolínské výstaviště/Deutz06:5306:59
Hlavní nádraží Düsseldorf07:2307:25
Duisburg hlavní nádraží07:3907:41
Arnhem Centraal08:5108:57
Utrecht Centraal09:2909:30
Amsterdam Centraal09:59

Mnichov-Brusel

MAV Euronight EN463
NJ40468PříjezdOdjezd
Mnichov východ22:45
Hlavní nádraží v Mohuči04:5204:54
Koblenz hlavní nádraží05:4505:47
Bonn-Beuel06:2706:29
Hlavní nádraží v Cáchách07:4708:09
Liège-Guillemins08:4808:51
Bruxelles-Nord09:4709:49
Bruxelles Midi09:56
Vlak jezdí v pondělí, ve středu a v pátek.

Mnichov-Budapešť

MAV Euronight EN463
EN463PříjezdOdjezd
Mnichov východ23:54
Rosenheim00:3100:33
Salcburské hlavní nádraží01:28
Hlavní nádraží v Linci04:52
Hlavní nádraží St.Pölten06:00
Vienna Meidling06:26
Vídeňské hlavní nádraží06:34
Hegyeshalom07:2307:28
Mosonmagyarovar07:3507:36
Györ07:5307:56
Tatabanya08:2908:30
Kelenföld09:02
Budapešť-Keleti09:19

Mnichov-Milán

ÖBB nightjet NJ40295
NJ40295PříjezdOdjezd
Mnichovské hlavní nádraží20:09
Mnichov východ20:20
Rosenheim20:50
Salcburské hlavní nádraží21:5222:02
Schwarzach-St.Veit22:5222:54
Villach hlavní nádraží00:1901:34
Tarvisio Boscoverde01:5702:15
Padova04:5704:59
Vicenza05:1805:20
Verona Porta Nuova05:5105:53
Peschiera del Garda06:0706:09
Desenzano del Garda06:1606:18
Brescia06:3206:34
Milán / Milano Rogoredo07:4207:44
Pavia08:0208:04
Janov / Genova Piazza Principe09:3809:41
Rapallo10:1210:14
Levanto10:4410:46
La Spezia Centrale11:10

Mnichov-Hamburk

ÖBB nightjet NJ40420
N40420PříjezdOdjezd
Mnichovské hlavní nádraží22:3622:52
Hlavní nádraží Augsburg23:2323:25
Norimberské hlavní nádraží00:5401:42
Hlavní nádraží ve Würzburgu02:3402:36
Göttingen05:5105:53
Hlavní nádraží Hannover06:4607:05
Hamburg-Harburg08:30
Hamburské hlavní nádraží08:47
Hamburg Dammtor08:53
Hamburg Altona09:05

Mnichov-Paříž

ÖBB nightjet NJ468
NJ468PříjezdOdjezd
Mnichov východ00:12
Hlavní nádraží Karlsruhe04:1204:14
Štrasburk05:20
Paris Est09:43
Běží: Pondělí, čtvrtek a sobota.

Mnichov-Řím

ÖBB nightjet NJ295
NJ295PříjezdOdjezd
Mnichovské hlavní nádraží20:10
Mnichov východ20:20
Rosenheim20:50
Salcburské hlavní nádraží21:5222:02
Schwarzach-St.Veit22:5222:54
Villach hlavní nádraží00:1900:55
Tarvisio Boscoverde01:1901:35
Bologna Centrale05:2005:25
Firenze S.M.N.06:1906:36
Roma Termini09:22

Mnichov-Benátky

ÖBB nightjet NJ40463
NJ40463PříjezdOdjezd
Mnichov východ23:54
Rosenheim00:3100:33
Salcburské hlavní nádraží01:2802:30
Villach hlavní nádraží04:4205:00
Tarvisio Boscoverde05:2305:30
Udine06:2306:25
Pordenone06:5807:00
Conegliano07:2307:25
Treviso Centrale07:4307:58
Venezia Mestre08:2208:25
Benátky Santa Lucia08:34

Paříž-Berlín

ÖBB nightjet NJ
NJ40469PříjezdOdjezd
Paříž Gare de L'Est19:12
Štrasburk23:43
Frankfurt nad Mohanem jih03:19
Erfurtské hlavní nádraží05:49
Halle (Saale) hlavní nádraží07:06
Hlavní nádraží v Berlíně08:26
Odjezd pouze v tyto všední dny: úterý, čtvrtek a sobota.

Paříž-Mnichov

ÖBB nightjet NJ469
NJ469PříjezdOdjezd
Paris Est18:58
Štrasburk00:43
Hlavní nádraží Karlsruhe01:4502:15
Mnichov východ05:4305:46
Pohonné jednotky: Úterý, pátek a neděle

Paříž-Vídeň

ÖBB nightjet NJ468
NJ469PříjezdOdjezd
Paris Est18:58
Štrasburk00:43
Hlavní nádraží Karlsruhe01:4502:15
Mnichov východ05:4305:46
Rosenheim06:1606:18
Salcburské hlavní nádraží07:2607:30
Hlavní nádraží v Linci08:4608:48
Hlavní nádraží St. Pölten09:3609:38
Vienna Meidling10:03
Vídeňské hlavní nádraží10:12
Pohonné jednotky: Úterý, pátek a neděle

Řím-Mnichov

ÖBB nightjet NJ294
NJ294PříjezdOdjezd
Roma Termini20:17
Firenze S.M.N.22:2722:47
Bologna Centrale23:4123:45
Tarvisio Boscoverde03:0503:25
Villach hlavní nádraží03:4704:29
Schwarzach-St.Veit05:4705:49
Salcburské hlavní nádraží06:4907:01
Rosenheim08:20
Mnichovské hlavní nádraží09:21

Řím-Vídeň

ÖBB nightjet NJ40294
NJ40294PříjezdOdjezd
Roma Termini20:17
Firenze S.M.N.22:1122:31
Bologna Centrale23:4123:45
Tarvisio Boscoverde03:0503:25
Villach hlavní nádraží03:4704:18
Hlavní nádraží Klagenfurt04:3904:40
Hlavní nádraží Leoben06:2506:27
Bruck on the Mur06:3906:41
Hlavní nádraží Wiener Neustadt08:0108:04
Vienna Meidling08:4508:47
Vídeňské hlavní nádraží08:52

Stockholm-Berlín

Snídaně EN301
EN301PříjezdOdjezd
Stockholm C16:20
Södertälje Syd16:38
Norrköping C17:42
Linköping C18:08
Nässjö C19:06
Alvesta19:45
Hässleholm C20:25
Eslöv20:50
Lund C21:05
Malmö C22:25
Kodaň Ørestad22:55
Høje Taastrup23:21
Hamburské hlavní nádraží05:30
Hlavní nádraží v Berlíně07:46
Vlak nejezdí denně

Stockholm-Berlín

SJ EN345
EN345PříjezdOdjezd
Stockholm C17:34
Norrköping C18:5718:58
Linköping C19:2519:26
Nässjö C20:2420:25
Alvesta21:0521:06
Hässleholm C21:4821:49
Lund C22:2122:22
Malmö C22:3923:41
Koebenhavns Lufthavn st00:0900:10
Padborg st03:2803:52
Hamburské hlavní nádraží06:00
Hlavní nádraží v Berlíně09:25
Vlak nejezdí denně

Stockholm-Hamburk

Snídaně EN301
EN301PříjezdOdjezd
Stockholm C16:20
Södertälje Syd16:38
Norrköping C17:42
Linköping C18:08
Nässjö C19:06
Alvesta19:45
Hässleholm C20:25
Eslöv20:50
Lund C21:05
Malmö C22:25
Kodaň Ørestad22:55
Høje Taastrup23:21
Hamburské hlavní nádraží05:30
Vlak nejezdí denně

Stockholm-Hamburk

SJ EN345
EN345PříjezdOdjezd
Stockholm C17:34
Norrköping C18:5718:58
Linköping C19:2519:26
Nässjö C20:2420:25
Alvesta21:0521:06
Hässleholm C21:4821:49
Lund C22:2122:22
Malmö C22:3923:41
Koebenhavns Lufthavn st00:0900:10
Padborg st03:2803:52
Hamburské hlavní nádraží06:00
Vlak nejezdí denně

Stuttgart-Budapešť

MAV Euronight EN463
VlakPříjezdOdjezd
Hlavní nádraží ve StuttgartuICE99107:07
Hlavní nádraží Ulm07:5707:59
Hlavní nádraží Augsburg08:4608:48
Mnichovské hlavní nádraží09:18
Přechod na euro
Mnichovské hlavní nádražíRailjet RJX6309:29
Salcburské hlavní nádraží10:5811:08
Hlavní nádraží v Linci12:1412:17
Hlavní nádraží St.Pölten13:0113:03
Vienna Meidling13:2513:27
Vídeňské hlavní nádraží13:3213:40
Hegyeshalom14:2514:28
Mosonmagyarovar14:3514:36
Györ14:5414:56
Tatabanya15:2915:30
Kelenföld16:0216:04
Budapešť-Keleti16:19

Stuttgart-Benátky

ÖBB nightjet NJ40463
NJ40463PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží ve Stuttgartu20:29
Göppingen20:5921:13
Hlavní nádraží Ulm21:5121:53
Hlavní nádraží Augsburg22:4823:02
Mnichov východ23:5223:54
Rosenheim00:3100:33
Salcburské hlavní nádraží01:2802:30
Villach hlavní nádraží04:4205:00
Tarvisio Boscoverde05:2305:30
Udine06:2306:25
Pordenone06:5807:00
Conegliano07:2307:25
Treviso Centrale07:4307:58
Venezia Mestre08:2208:25
Benátky Santa Lucia08:34

Stuttgart-Vídeň

MAV Euronight EN463
EN463PříjezdOdjezd
Hlavní nádraží ve Stuttgartu20:29
Göppingen20:5921:13
Hlavní nádraží Ulm21:5121:53
Hlavní nádraží Augsburg22:4823:02
Mnichov východ23:5223:54
Rosenheim00:3100:33
Salcburské hlavní nádraží01:2803:43
Hlavní nádraží v Linci04:4805:10
Hlavní nádraží St.Pölten05:5806:00
Vienna Meidling06:2606:29
Vídeňské hlavní nádraží06:34

Benátky-Mnichov

ÖBB nightjet NJ40236
NJ40236PříjezdOdjezd
Benátky Santa Lucia21:05
Venezia Mestre21:1521:17
Treviso Centrale21:3421:38
Conegliano21:5421:56
Pordenone22:1222:14
Udine22:4522:47
Tarvisio Boscoverde23:5800:05
Villach hlavní nádraží00:2700:45
Salcburské hlavní nádraží03:0004:05
Rosenheim05:2005.22
Mnichov východ05:52

Benátky-Stuttgart

ÖBB nightjet NJ40236
NJ40236PříjezdOdjezd
Benátky Santa Lucia21:05
Venezia Mestre21:1521:17
Treviso Centrale21:3421:38
Conegliano21:5421:56
Pordenone22:1222:14
Udine22:4522:47
Tarvisio Boscoverde23:5800:05
Villach hlavní nádraží00:2700:45
Salcburské hlavní nádraží03:0004:05
Rosenheim05:2005.22
Mnichov východ05:5005:52
Hlavní nádraží Augsburg06:4506:48
Hlavní nádraží Ulm07:3607:38
Göppingen08:1208:14
Hlavní nádraží ve Stuttgartu08:38

Benátky-Vídeň

ÖBB nightjet NJ236
NJ236PříjezdOdjezd
Benátky Santa Lucia21:05
Venezia Mestre21:1521:17
Treviso Centrale21:3521:42
Conegliano22:0122:03
Pordenone22:2622:28
Udine22:5923:01
Tarvisio Boscoverde23:5900:20
Villach hlavní nádraží00:4201:50
Salcburské hlavní nádraží04:0404:36
Attnang-Puchheim05:2205:24
Hlavní nádraží Wels05:3905:41
Hlavní nádraží v Linci05:5806:15
Amstetten Dolní Rakousko06:4106:43
Hlavní nádraží St.Pölten07:1007:12
Vienna Meidling07:44
Vídeňské hlavní nádraží07:55

Vídeň-Amsterdam

ÖBB nightjet NJ40490
NJ40490PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží20:10
Vienna Meidling20:17
Hlavní nádraží St. Pölten20:44
Hlavní nádraží Linec/Dunaj21:34
Hlavní nádraží Wels21:51
Pasovské hlavní nádraží22:53
Hlavní nádraží Regensburg23:56
Norimberské hlavní nádraží01:39
Hlavní nádraží ve Würzburgu02:32
Kolínské výstaviště/Deutz06:59
Hlavní nádraží Düsseldorf07:25
Duisburg hlavní nádraží07:41
Arnhem Centraal08:57
Utrecht Centraal09:30
Amsterdam Centraal10:12

Vídeň-Berlín

ÖBB nightjet NJ456
NJ456PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží22:10
Břeclav23:0423:57
Brno hl.n.00:2600:29
Pardubice hl.n.01:5802:00
Praha-Holešovice02:5503:05
Ústí nad Labem hl.n.04:0304:04
Děčín hl.n.04:1905:07
Bad Schandau05:2705:29
Hlavní nádraží v Drážďanech05:5706:00
Drážďany-Neustadt06:0506:07
Berlin Südkreuz08:0408:09
Hlavní nádraží v Berlíně08:15

Vídeň-Brusel

ÖBB nightjet NJ425
NJ40468PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží18:08
Vienna Meidling18:15
Hlavní nádraží St.Pölten18:43
Hlavní nádraží v Linci19:37
Hlavní nádraží Wels20:48
Rosenheim22:12
Mnichov východ22:45
Hlavní nádraží v Mohuči04:54
Koblenz hlavní nádraží05:47
Bonnské hlavní nádraží06:34
Hlavní nádraží v Cáchách08:10
Liège-Guillemins08:51
Bruxelles-Nord09:49
Bruxelles Midi09:56
Vlak jezdí v pondělí, ve středu a v pátek.

Vídeň-Hamburk

ÖBB nightjet NJ490
NJ490PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží20:13
Vienna Meidling20:1820:21
Hlavní nádraží v Linci21:3421:36
Hlavní nádraží Wels21:4821:50
Pasovské hlavní nádraží22:3522:53
Hlavní nádraží Regensburg23:5423:56
Norimberské hlavní nádraží00:5601:51
Hlavní nádraží ve Würzburgu02:4702:50
Göttingen05:5105:53
Hlavní nádraží Hannover06:4907:05
Hamburg-Harburg08:30
Hamburské hlavní nádraží08:47
Hamburg Dammtor08:53
Hamburg Altona09:04

Vídeň-Milán

ÖBB nightjet NJ233
NJ233PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží19:23
Vienna Meidling19:2819:31
Hlavní nádraží Wiener Neustadt19:5619:58
Bruck on the Mur21:2521:27
Hlavní nádraží Leoben21:4021:42
Knittelfeld22:0322:06
Friesach v Korutanech23:0023:02
Hlavní nádraží Klagenfurt23:3523:37
Villach hlavní nádraží00:0101:34
Tarvisio Boscoverde01:5702:12
Padova04:5704:59
Vicenza05:1805:20
Verona Porta Nuova05:5105:53
Peschiera del Garda06:0706:09
Desenzano del Garda06:1606:18
Brescia06:3206:34
Milano Lambrate07:3207:34
Milano Porta Garibaldi08:10

Vídeň-Paříž

ÖBB nightjet NJ468
NJ468PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží19:46
Vienna Meidling19:54
Hlavní nádraží St. Pölten20:2220:24
Hlavní nádraží v Linci21:1221:14
Salcburské hlavní nádraží22:28
Rosenheim23:3723:39
Mnichov východ00:12
Hlavní nádraží Karlsruhe04:1204:14
Štrasburk05:20
Paris Est09:43
Běží: Pondělí, čtvrtek a sobota.

Vídeň-Řím

ÖBB nightjet NJ40233
NJ40233PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží19:23
Vienna Meidling19:2819:31
Hlavní nádraží Wiener Neustadt19:5619:58
Bruck on the Mur21:2521:27
Hlavní nádraží Leoben21:4021:42
Knittelfeld22:0322:05
Friesach v Korutanech23:0023:01
Hlavní nádraží Klagenfurt23:3523:37
Villach hlavní nádraží00:0100:55
Tarvisio Boscoverde01:1901:35
Bologna Centrale05:1505:20
Firenze S.M.N.06:3206:52
Roma Termini09:10

Vídeň-Stuttgart

ÖBB nightjet NJ50462
EN50462PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží23:28
Vienna Meidling23:3323:35
Hlavní nádraží St.Pölten23:5900:01
Hlavní nádraží v Linci00:4800:59
Salcburské hlavní nádraží02:0704:05
Rosenheim05:1705:21
Mnichov východ05:5005:52
Hlavní nádraží Augsburg06:4506:48
Hlavní nádraží Ulm07:3607:38
Göppingen08:1208:14
Hlavní nádraží ve Stuttgartu08:38

Vídeň-Benátky

ÖBB nightjet NJ40466
NJ40466PříjezdOdjezd
Vídeňské hlavní nádraží21:27
Vienna Meidling21:3221:35
Hlavní nádraží St.Pölten21:5922:01
Amstetten Dolní Rakousko22:2522:27
Hlavní nádraží v Linci22:5422:56
Hlavní nádraží Wels23:1023:12
Attnang-Puchheim23:3623:28
Salcburské hlavní nádraží00:1201:40
Villach hlavní nádraží03:5704:45
Tarvisio Boscoverde05:0805:30
Udine06:2306:25
Pordenone06:5807:00
Conegliano07:2207:24
Treviso Centrale07:4307:58
Venezia Mestre08:2308:25
Benátky Santa Lucia08:34

Curych-Amsterdam

ÖBB nightjet NJ402
NJ402PříjezdOdjezd
Zurich HB21:59
Basilej SBB22:5323:13
Nádraží Basel Bad23:23
Hlavní nádraží Freiburg (Breisgau)00:05
Offenburg00:41
Bonnské hlavní nádraží05:24
Kolínské hlavní nádraží05:53
Hlavní nádraží Düsseldorf06:23
Duisburg hlavní nádraží06:40
Arnhem Centraal07:51
Utrecht Centraal08:33
Amsterdam Centraal09:14

Curych-Berlín

ÖBB nightjet NJ470
NJ470PříjezdOdjezd
Zurich HB19:59
Basilej SBB21:13
Nádraží Basel Bad21:22
Hlavní nádraží Freiburg (Breisgau)21:58
Offenburg22:31
Hlavní nádraží Karlsruhe23:07
Frankfurt Main Hbf00:52
Lipské hlavní nádraží04:48
Halle (Saale) hlavní nádraží05:37
Bitterfeld05:58
Lutherstadt Wittenberg hlavní nádraží06:19
Berlin Südkreuz07:13
Hlavní nádraží v Berlíně07:20

Curych-Hamburk

ÖBB nightjet NJ40470
NJ40470PříjezdOdjezd
Zurich HB19:59
Basilej SBB21:13
Nádraží Basel Bad21:22
Hlavní nádraží Freiburg (Breisgau)21:58
Offenburg22:31
Hlavní nádraží Karlsruhe23:06
Mannheimské hlavní nádraží23:42
Frankfurt Main Hbf00:52
Göttingen03:14
Hlavní nádraží Hannover06:04
Lüneburg07:15
Hamburské hlavní nádraží07:53
Hamburg Altona08:09

Vlakové spojení během dne

Některé trasy můžete také dobře zvládnout jízda přes den. Někdy s Přechod na euro. Často v kratší doba. Ale méně pohodlné. Protože cestovat ve spánku je koneckonců nejlepší! 🙂
P. Freisberg
Peter
Cestovatel

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Co je to ÖBB nightjet?

ÖBB nightjet je typ nočního vlaku provozovaného Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Jeho trasy však nejsou omezeny pouze na Rakousko. Noční vlaky ÖBB nightjet najdete na trasách v mnoha evropských zemích. Patří mezi ně Německo, Švýcarsko, Belgie, Nizozemsko, Polsko, Maďarsko a Itálie. Jízdenky si můžete zakoupit u společnosti Omio nebo u ÖBB.

Co je CityNightLine (CNL)?

Deutsche Bahn nabízela noční vlaky pod názvem CityNightLine (CNL) až do prosince 2016. Jejich provoz však byl z nepříliš pochopitelných důvodů ukončen. ÖBB (Österreichische Bundesbahn) převzaly od DB mnoho tras a vozový park a nyní úspěšně rozšiřují síť tras nočních vlaků.

Jezdí noční vlaky společnosti Deutsche Bahn?

Deutsche Bahn nabízela mnoho nočních vlakových spojů pod názvem City Night Line (CNL). Tato služba byla bohužel v prosinci 2016 ukončena. Naštěstí ÖBB převzaly od Deutsche Bahn mnoho spojů a také vozový park. A nyní pokračuje v rozšiřování těchto nočních vlakových linek - s úspěchem!

Na adrese další otázky kontaktovat Raildude Fórumve kterém mnoho cestujících vlakem Rozsáhlá odpověď bude poskytnuta.
Přejděte na začátek